Praca

Praca w Tarnobrzegu – stolarz, pilarz, monter.

Prowadzimy ciągłą rekrutację na stanowisko produkcyjne – stolarz meblowy. Jeżeli posiadasz doświadczanie w pracy związanej z produkcją mebli (wymagania opisane poniżej) lub masz doświadczenie w pracach związanych z montażem mebli u klientów, skontaktuj się z nami. Poniżej znajdziesz odpowiedni formularz kontaktowy.

Uwaga! Praca wymaga umiejętności posługiwania się elektronarzędziami i obsługi przynajmniej jednej z maszyn stolarskich – pilarki, okeiniarki, wiertarki wielowrzecionowej.

Obowiązki:

  • prace przy wybranych etapach produkcji mebli (praca przy pile, obróbka elementów, oklejanie, prace montażowe),
  • współpraca z pozostałymi pracownikami produkcyjnymi.

Wymagania:

  • wysoko rozwinięte zdolności manualne,
  • warunek konieczny – doświadczenie w stolarce meblowej oraz umiejętność obsługi maszyn stolarskich,
  • wykształcenie zawodowe lub techniczne mile widziane,
  • zaangażowanie i dbałość o jakość wykonywanej pracy.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • jednozmianowy system pracy.